Lightweight, reliable and innovative. High quality, appealing look and attractive price characterize the Novatec products.
Novatec Conversion Kit for D772SB/A Superlight 4 in 1 for rear hub
Included in delivery: 1 conversion kit
| Nombre del producto: | Novatec Conversion Kit for D772SB/A Superlight 4 in 1 for Rear Hub |
| Fabricante: | Novatec |
| Código de artículo: | NVT322853 |
| Actividad: | Ciclismo |
| Uso: | MTB |
| Tipo de Eje: | 10x135mm TA (RT), 12x135mm (RT), 12x142mm (RT) |
| Buje Accesorios / Partes de recambios: | Kits de conversión / tapas finales / ejes |
| Año del modelo: | 2025 |
| Peso: | 228g |
| Código de Artículo de Fabricante: | 12x142mm (X12) - 320081 | 10x135mm - 320079 | 12x135mm - 320080 |
| Procedencia peso indicado: | BIKE24 |